wd

obecnie jedna z największych prywatnych [ wd ]

obecnie jedna spośród największych niepublicznych grup motoryzacyjnych na południu Anglii, grupa Westover po raz pierwszy otworzyła działalność w Bournemouth. grupa obecnie dumnie reprezentuje producentów samochodów Abarth, Alfa Romeo, Dacia, Fiat, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Lotus, Nissan, wd Peugeot, Renault, Koda i Toyota i zatrudnia ludzi lokalnych. z Racji showroomom spośród całego regionu spośród Christchurch i Poole do Corfe Mullen i Salisbury Westover oferuje najszerszy wybór nowych i używanych samochodów na sprzedaż w okolicy, to od momentu tanich wd samochodów miejskich i najnowszych w neutralnych od momentu węgla gazach Technologii, luksusowych coupe sportowych i wytrzymałych terenowych dróg.

grupa Westover oferuje także nowe i używane samochody, które odpowiadają każdemu budżetowi

Westovers Salony są w pełni wyposażone, iżby pomóc klientom na każdym etapie ich własności od momentu kupna i utrzymania samochodu, od razu po sprzedaży albo wymiany. każdy sprzedawca sprzedaje zarówno nowe, jakże i używane samochody, jak również oferuje obsługę i prace Mot, naprawę wypadków od momentu drobnych uderzeń i zadrapań do odpisów spośród tytułu ubezpieczenia, nadzorowania bezpieczeństwa pojazdów i szybkich wymian w oponach i oponach. Prowadzimy także dwójka centra naprawy wypadków jedna w Bournemouth, druga w Salisbury.

każdy spośród naszych dealerów ma specjalistyczną kadrę, jak również indywidualnie wyszkolony, iżby szybko i w pełni poradzić sobie spośród kwestią Motability i nowymi zapytaniami dotyczącymi finansowania samochodu

i, nasi eksperci biznesowi są do dyspozycji, iżby doradzać Westovers na zamówienie floty i oferty handlowej, jaka zawiera szeroki poziom kontraktów skuszenie Się Na Wynajęcie i leasing i oprzyrządowanie do pielęgnacji pojazdów.

z Racji wysoce wyszkolonym i profesjonalnym zespołom w salonach i warsztatach przedsiębiorstwo Westover zapewnia przyjazną i błyskawiczną obsługę, z przyczyny to której klienci mogą wracać więcej.

żeby uzyskać dodatkowe informacje o naszych usługach i ofertach albo otrzymać wiadomość o szerokiej gamie nowych i używanych samochodów, które możemy znaleźć w Dorset, Hampshire i Wiltshire, kliknij powyższe zakładki

Twoje ustawienia będą miały wpływ w trakcie odświeżania strony albo przejścia na nową witrynę.

wd Dowiedz się więcej o

Dowiedz się więcej o plikach cookie

.

.

Artykuł z kategorii: wd | Odsłon:9