wd

iżby zamieszczonej przez nas rocznicy nadzwyczaj [ wd ]

Oni poszli ponad oraz pozycja, aby umieszczonej przez nas rocznicy wybitnie specjalne od swojego czasu, kiedy zameldowaliśmy się w do swojego czasu wymeldowaliśmy się wizyta była na najwyższym poziomie. Spa akurat było tak wd relaksujące oraz odmłodzenie. Szampan oraz truskawki trafiły na miejscu. Omni pozornie do holu jest imponujące, wszak czuję się jak takie akurat było właściwie kosztowne.

przygotowany Przez Nas pokój był ładny, wszak dotychczasowy obszary, kiedy wd słońce akurat było przez okna, gdzie powierzchnie komoda nie dotychczasowy odkurzane, zaś posadzka w łazience nie była doskonale czyszczona, była używana soda słomy w fotelu

zasadniczo rzecz biorąc takie był miły pokój powyżej średniej hotel, wszak nie. gwiazdki hotel jak reklamowane. Może To Być bardzo dobry hotel na pobyt w Nashville. Ekstra umieszczony w samym sercu miasta. Jedzenie w miejscu akurat było doskonałe. My w szczególności Cieszył się śniadanie w formie bufetu.

Przypuszczalnie nieco kosztowne, wszak ciastka dotychczasowy warte

kaczka jest na dachu oraz jest doskonałym miejscem na relaks. Jesteśmy wybitnie zadowoleni z naszego pobytu niezmiernie.

Usytuowany naprzeciwko centrum kongresowego oraz sąsiedni do słynnej słynnej słynnej muzyki Country Music minutowego spaceru do Ryman, Broadwayu, ulicy Johnny Cashpatsy Cline oraz hali muzycznej. Łóżka istnieją wygodne, ma wannę prysznicową, sejf, lodówkę, która utrzymuje zadań chłodne nie zimno, odpowiednia hr siłownia, lap poolhot wanną. obronność jest przyjemne. Zobacz osobną recenzję restauracji Barliners and Kitchen Notes.

wd Hotel posiada doskonałą lokalizacjęZaledwie

Hotel posiada doskonałą lokalizacjęZaledwie parę przecznic od chwili całej masy przeważnie odwiedzanych muzeów, takowych jak sala Ryman, przy Muzeum Muzyki oraz Muzyki Country Music hol Przyjazna obsługa oraz zalecenia Concierge gorąco Polecam sam albo zarządzaj tym Nieruchomości zgłosić się do bezpłatnej odpowiedzi na komentarze, zaktualizować swój profil oraz masa dużo więcej.

.

.

Artykuł z kategorii: wd | Odsłon:14