wd

grup motoryzacyjnych na południu [ wd ]

obecnie jedna spośród największych prywatnych grup motoryzacyjnych na południu Anglii, grupa Westover po raz pierwszy otworzyła działalność w Bournemouth. grupa obecnie dumnie reprezentuje producentów samochodów Abarth, Alfa Romeo, Dacia, Fiat, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Lotus, Nissan, wd Peugeot, Renault, Koda i Toyota i zatrudnia opiekunów lokalnych. ze Względu showroomom spośród całego regionu spośród Christchurch i Poole do Corfe Mullen i Salisbury Westover poleca najszerszy wybór nowych i używanych samochodów na sprzedaż w okolicy, wszystko to od tanich wd samochodów miejskich i najnowszych w neutralnych od węgla gazach Technologii, luksusowych coupe sportowych i wytrzymałych terenowych dróg.

grupa Westover poleca też nowe i używane samochody, jakie odpowiadają każdemu budżetowi

Westovers Salony są w pełni wyposażone, aby pomóc klientom na każdym etapie ich własności od kupna i utrzymania samochodu, od razu po sprzedaży bądź wymiany. każdy sprzedawca sprzedaje zarówno nowe, jak i używane samochody, jak również poleca obsługę i prace Mot, naprawę wypadków od drobnych uderzeń i zadrapań do odpisów spośród tytułu ubezpieczenia, nadzorowania bezpieczeństwa pojazdów oraz szybkich wymian w oponach i oponach. Prowadzimy też dwójka centra naprawy wypadków jedna w Bournemouth, druga w Salisbury.

każdy spośród naszych dealerów posiada specjalistyczną kadrę, jak również indywidualnie wyszkolony, aby szybko i w pełni radzić sobie spośród kwestią Motability i nowymi zapytaniami dotyczącymi finansowania samochodu

dodatkowo, nasi eksperci biznesowi są do dyspozycji, aby radzić Westovers na zamówienie floty i propozycji handlowej, jaka zawiera szeroki zakres kontraktów wynajęcie i leasing oraz oprzyrządowanie do pielęgnacji pojazdów.

ze Względu wysoce wyszkolonym i profesjonalnym zespołom w salonach i warsztatach firma Westover zapewnia przyjazną i sprawną obsługę, przez wzgląd to której klienci są w stanie wracać o wiele więcej.

ażeby uzyskać dodatkowe informacje o naszych usługach i ofertach bądź dowiedzieć się o szerokiej gamie nowych i używanych samochodów, jakie możemy znaleźć w Dorset, Hampshire i Wiltshire, kliknij powyższe zakładki

Twoje ustawienia będą miały wpływ w czasie odświeżania strony bądź przejścia na nową witrynę.

wd Dowiedz się o wiele

Dowiedz się o wiele więcej o plikach cookie

.

.

Artykuł z kategorii: wd | Odsłon:9