wd

Oni poszli z okładem oraz ułożenie ciała, [ wd ]

Oni poszli przeszło oraz pozycja, tak aby zamieszczonej przez nas rocznicy bardzo specjalne od Czasu swojego czasu, jak zameldowaliśmy się w do swojego czasu wymeldowaliśmy się wizyta była na najwyższym poziomie. Spa akurat było wd tak relaksujące oraz odmłodzenie. Szampan oraz truskawki trafiły na miejscu. Omni na pierwszy rzut oka do holu jest imponujące, ale czuję się jak takie akurat było dość kosztowne.

przygotowany Przez Nas pokój był ładny, wd ale uprzedni obszary, jak słońce akurat było przez okna, gdzie powierzchnie komoda nie uprzedni odkurzane, zaś podłoga w łazience nie była dobrze czyszczona, była używana soda słomy w fotelu

zasadniczo rzecz biorąc takie był miły pokój powyżej średniej hotel, ale nie. gwiazdki hotel jak reklamowane. Może To Być bardzo dobry hotel na pobyt w Nashville. Klawo położony w samym sercu stolicy Polski. Jedzenie w miejscu akurat było doskonałe. My w szczególności Cieszył się śniadanie w formie bufetu.

Przypuszczalnie trochę kosztowne, ale ciastka uprzedni warte

kaczka jest na dachu oraz jest świetnym miejscem na relaks. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani spośród naszego pobytu niezmiernie.

Usytuowany naprzeciwko centrum kongresowego oraz przylegający do słynnej słynnej słynnej muzyki Country Music minutowego spaceru do Ryman, Broadwayu, ulicy Johnny Cashpatsy Cline oraz hali muzycznej. Łóżka istnieją wygodne, posiada wannę prysznicową, sejf, lodówkę, która utrzymuje rzeczy chłodne nie zimno, odpowiednia hr siłownia, lap poolhot wanną. bezpieczeństwo jest przyjemne. Zobacz osobną recenzję restauracji Barliners and Kitchen Notes.

wd Hotel ma fantastyczną lokalizacjęZaledwie

Hotel ma fantastyczną lokalizacjęZaledwie nieco przecznic od wielu przeważnie odwiedzanych muzeów, tego typu jak aula Ryman, przy Muzeum Muzyki oraz Muzyki Country Music hol Przyjazna obsługa oraz zalecenia Concierge chciałbym Zalecić osobiście bądź zarządzaj owym Nieruchomości zgłosić się do bezpłatnej odpowiedzi na komentarze, zaktualizować swój profil oraz cała masa dużo więcej.

.

.

Artykuł z kategorii: wd | Odsłon:9